Piramit Web Tasarım (Denizli Web Tasarım)

Piramit Web Tasarım (Denizli Web Tasarım) Kimdir?

Piramit Soft ;Ankara merkezli Dinamik Soft firmasının Denizli' deki yüzü. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için şirketimizin ikinci kapısı. Professyonel kadromuza eklediğimiz tecrübeli personelimiz ile Denizli ve cevresine yeni bir soluk olacağız. Bilişim dünyasına yıllarını vermiş olan kadromuz ile her türlü ihtiyaçlarınıza en stabil çözümleri sunma niyetiyle sizlerleyiz.Başlamış olduğumuz günden beri müşterilerimizden olumsuz geri dönüş almamış olmamızın rahatlığıyla gelin tanışalım ihtiyacınıza yönelik fikirlerimizi paylaşalım.

Ne zaman kurulduk?

Piramit Web Tasarım ofisi Denizli merkezi başta olmak üzere, Ege bölgesine ve tüm Türkiye'ye katma değerli projeler üretmek, dijital pazarlama, yazılım ve tasarım işlerinde hızlı sonuç ve kaliteli işler başarmak üzere kurulmuş küçük işletmelerden büyük kurumsal yapılara kadar çok geniş portföyde hizmetler vermektedir.

En güncel teknolojiyi takip ederek web ve intenet teknolojilerinin tamamında ortaya çıkan yeni gelişmeleri en kısa zamanda kendi sistemlerimize uygulayarak, tasarım ve yazılım geliştirme konusunda büyük başarılar edindik. Her zaman Google arama motoru, web standartları, sosyal medya mecraları ve kullanıcı deneyimleri ile dost ve uyumlu projeler yapıyoruz.

Dinamiksoft İştiraki, Denizli Merkez Şube

Dinamiksoft firmasının iştiraki olarak Denizli'de kısa zaman önce kurulmuş olan ekibimiz, Denizli ilinde mütevazi ofisinde çalışmalar yaparak hem işlerini hem de ekibini genişleterek dijital medya alanında neredeyse tüm özel ve genel çözümleri sağlayabilecek duruma gelmiştir.

Dinamiksoft Ankara merkezli yazılım şirketinin 81 ilde web hizmetleri konusunda kendi çözümlerini müşterilere ulaştırmak ve farklı kullanıcı deneyimlerini toplayıp değerlendirerek daha genel maksatlı ARGE işleri işlemek hedeflenmektedir. Bu hedefin bir parçası olarak Denizli web tasarım merkezi olarak önemli bir yazılım alt yapısı ile Piramit Web Tasarım oluşmuştur.

Yazılımlarınız ve Proje Danışmanlığı

Piramit Web Tasarım kurumsal yapısı sayesinde işleri çok sıkı bir disiplin ile takip etmekte, Dinamiksoft firması tarafından geliştirilen yazılım alt yapısını kullanmakta, müşterilere özel tasarlanan yazılım ve İnternet siteleri için eğitimler vermektedir. Özel web ve mobil uygulama geliştirme işleri için proje danışmanlık hizmeti vermektedir. Böylece istediğiniz ve hayata geçirmek üzere yola çıktığınız projemizin teknik konular ile değerlendirilerek iyice tanımlanması geliştirme süreçleri ve kavramsal tasarım hazırlanması yapılmaktadır.

Piramit web tasarım ile yazılım projesi geliştirmek çok ama çok kolay. Otomasyon sistemler, anket yazılımı, CRM/CMS/ERP yazılımları ve diğer özel yazılımlar için bir geliştirici danışmanlığı ile projeniz hazırlanacak ve proje tasarım desteği size sağlanacaktır.

×

Hızlı Teklif Al

İletişim Bilgilerimiz

Adres

Sırakapılar Mah. 1583 Sk. No:30/3 Merkezefendi/Denizli

Telefon

05432684606

08502550646